Opinie klientów korzystających z Platformy iGabinet na co dzień

Wypróbuj za darmo!
Dewizą Platformy iGabinet jest nie tylko wszechstronne oprogramowanie automatyzujące pracę placówki, ale także doskonała obsługa techniczna mająca ogromny wpływ na jakość i ogólny poziom zadowolenia klientów z tej współpracy. Oto, co o efektach tego wyjątkowego połączenia mówią nasi Klienci:

EstheGyn - klinika ginekologii estetycznej

EstheGyn - klinika ginekologii estetycznej
Mogę szczerze polecić Platformę iGabinet, z której w swoich placówkach korzystam od lat. Otwierając klinikę ginekologii estetycznej Esthegyn, dość naturalny wybór Platformy iGabinet ponownie okazał się strzałem w dziesiątkę. Rozwiązanie automatyzuje obecnie komunikację kliniki z pacjentkami z Polski i zza granicy, koordynując jednocześnie wszelkie procesy rejestracyjne.

Zależało mi także na atrakcyjnej stronie WWW opracowanej według indywidualnego projektu graficznego i dostępnej w 3 językach. Również ten postulat został spełniony śpiewająco. Według mnie, efekt końcowy wart jest każdej wydanej złotówki, zresztą aspekty wizualne pozostawiam już Państwu do samodzielnej oceny.

Podsumowując, raz jeszcze gorąco polecam Platformę iGabinet - także w kategori doskonałej obsługi informatycznej, z uwagi na bardzo szybką pomoc techniczną na którą zawsze mogę liczyć zarówno ja, jak też inni lekarze i pozostali pracownicy pracujący w moich placówkach. Jak to mówią - czysta profeska ;)
- dr n. med. Piotr Kolczewski, właściciel kliniki ginekologii estetycznej EstheGyn ( www.esthegyn.com )

Green Surgery Manchester

Green Surgery Manchester
Na podstawie współpracy, która do tej pory przebiega bezproblemowo i z najwyższą dbałością o satysfakcję klienta, rekomenduję Platformę iGabinet jako rzetelnego dostawcę usług internetowych. Doceniam zarówno techniczną jakość świadczonych usług, jak i sumienność pracowników biura obsługi klienta, którzy na każde pytanie potrafią udzielić fachowej odpowiedzi i nigdy nie pozostawiają klienta z nierozwiązanym problemem. Śmiem twierdzić, że jest to Zespół Najwyższej Klasy. To profesjonaliści; są mili i kulturalni. Gratuluję i wyrażam nadzieję na dalszą współpracę w najbliższych latach. Polecam iGabinet wszystkim tym z Państwa, którzy chcą spać spokojnie i nie martwić się na zapas.

Obserwując stały rozwój Platformy iGabinet pozostaje wierzyć, że tak będzie zawsze i Zielona Przychodnia pozostanie Państwa zadowolonym klientem.

Z okazji 10-cio lecia, wszystkim pracownikom Platformy iGabinet składamy życzenia dalszych sukcesów, kolejnych ambitnych projektów oraz satysfakcji wynikającej z zadowolenia klientów.
- Mirosława Modzelewska, menedżer Green Surgery (oddział Manchester) ( www.green-surgery.com )

Centrum Zdrowia Medfemina

Centrum Zdrowia Medfemina
Jeszcze przed uruchomieniem wrocławskiego Centrum Zdrowia Medfemina poszukiwałem firmy, która przygotowałaby nam atrakcyjną stronę WWW. Szczęśliwie udało mi się odnaleźć ofertę Platformy iGabinet, która w odpowiednim pakiecie wdrożeniowym uwzględniała opracowanie strony WWW według indywidualnego projektu graficznego.

Szybko przekonałem się, że atrakcyjna strona WWW jest jednym z elementów tego kompleksowego rozwiązania. W "pakiecie" Centrum Zdrowia Medfemina otrzymało również intuicyjny program do gabinetu umożliwiający prowadzenie dokumentacji badań, wygodne sprawdzanie terminów wizyt i rejestrację online o dowolnej porze bezpośrednio na stronie WWW, a także równie wygodny mechanizm automatyzujący informowanie zarówno pacjentek, jak i lekarzy za pomocą wiadomości E-mail i SMS.

Z całym przekonaniem polecam Platformę iGabinet wszystkim, którzy stawiają na nowoczesność i profesjonalizm w obsłudze pacjentów. Oprogramowanie jest kompleksowym rozwiązaniem, które usprawnia pracę naszej placówki i zapewnia pacjentkom wyjątkową obsługę poprzez całodobowy dostęp do naszej oferty medycznej i możliwość sprawdzenia terminów i dyskretnej rejestracji na określone zabiegi.
- Marcin Halbersztadt, menedżer Centrum Zdrowia Medfemina ( www.medfemina.pl )

Dr Joanna Krygowska-Zielińska - Praktyka Specjalistyczna

Dr Joanna Krygowska-Zielińska - Praktyka Specjalistyczna
Należę do grona użytkowników Platformy iGabinet od roku i muszę przyznać, że mój wybór okazał się najlepszym z możliwych. Otrzymałam produkt w pełni zaspokajający moje oczekiwania i spełniający wszystkie moje wymagania. Przede wszystkim dzięki współpracy z Platformią iGabinet udało się stworzyć indywidualny projekt graficzny strony WWW, która w pełni oddaje charakter oferowanych przeze mnie usług medycznych.

Efekt końcowy pod względem estetycznym wzbudza nie tylko mój, ale przede wszystkim pacjentek zachwyt. Ponadto, co najważniejsze, pozwala pacjentkom na w pełni samodzielne umawianie terminów i godzin wizyt o każdej porze dnia bez konieczności komunikowania się z rejestracją czy wychodzenia z domu. Przypomnienia w postaci e-maili czy smsów o terminach wizyt, czy też życzeń świątecznych lub urodzinowych samoistnie generowane przez system to kolejna wielka zaleta.

Program w istotny sposób ułatwia pracę w gabinecie ograniczając zbędne czynności formalne do minimum. W intuicyjny sposób pozwala na tworzenie i modyfikowanie danych pacjentów oraz prowadzenie czytelnej i uporządkowanej dokumentacji medycznej.

Podsumowując zalet oferowanego przez Platforme iGabinet oprogramowania jest wiele, nie sposób wymienić wszystkich. Każdy kolejny dzień współpracy utwierdza mnie w przekonaniu dokonania właściwego wyboru.
- dr n. med. Joanna Krygowska-Zielińska, właściciel ( www.ginekolog-jkrygowska.pl )

Dr Jacek Szymański Specjalistyczna Prakytka Lekarska

Dr Jacek Szymański Specjalistyczna Prakytka Lekarska
Użytkuję Platformę iGabinet do ponad roku. Przedtem testowałem różne programy do obsługi gabinetu, ale właśnie ten wydal mi się najbardziej intuicyjny i przyjazny. Urzekła mnie również pasja twórców aplikacji, ich chęć do ciągłego doskonalenia produktu oraz otwartość na zgłaszane sugestie użytkowników.

Dzięki możliwości wprowadzenia szablonów opisu wizyty szybkość obsługi pacjentki porównywalna jest do wpisów wykonywanych ręcznie, natomiast jakość dokumentacji medycznej, jej czytelność i uporządkowanie zdecydowanie przemawia na korzyść wersji elektronicznej. Wygodne i szybkie jest przypisywanie wizytom kodów ICD 10 oraz przepisanych leków z zaznaczeniem poziomu refundacji.

Ogromną zaletą programu jest jego lokalizacja na serwerze zewnętrznym, co daje możliwość dostępu do aplikacji z każdego miejsca, gdzie znajduje się sieć internetowa a także z urządzeń mobilnych. Moje pacjentki bardzo chwalą sobie przypominanie o kolejnej wizycie, wysyłane automatycznie przez program w formie e-mail lub sms. Uważam również, że koszt aplikacji w stosunku do oferowanej jakości i możliwości nie jest wygórowany.

Jeszcze raz, z okazji 10 lecia, składam zespołowi GMG życzenia samych sukcesów oraz pasji do tworzenia aplikacji przewyższającej swoją użytecznością inne obecne na rynku!
- dr n. med. Jacek Szymański, właściciel Specjalistycznej Prakytki Lekarskiej ( www.drjacekszymanski.pl )

Zmniejsz ilość nieodwołanych wizyt!
Platforma iGabinet automatycznie przypomni pacjentom o wizytach.

Start  /  Możliwości  /  Realizacje  /  Opinie  /  Cennik  /  FAQ  /  Aktualności  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: