Szczegóły realizacji Przychodnia Panamedic

Wypróbuj za darmo!

Przychodnia Panamedic


Odwiedź stronę: www.panamedic.eu

Panamedic to znana polska przychodni w Londynie, oferująca zarówno polskim, jak i angielskim pacjentom specjalistyczną opiekę medyczną w dziedzinie chirurgii, stomatologii, ginekologii, dermatologii, urologii, kardiologii i wielu innych.

Jako jedna z największych polskich placówek medycznych w Londynie, przychodnia Panamedic postawiła na informatyzację i inwestycję w specjalistyczne oprogramowanie, które poprawiłoby wydajność pracy pracowników placówki, a także zapewniłoby jej pacjentom najwyższy poziom obsługi, również poza gabinetami lekarskimi.

Dzięki zastosowaniu Platformy iGabinet, przychodnia Panamedic korzysta teraz z atrakcyjnej i dynamicznej strony WWW prezentującej treści w języku polskim i angielskim, za pomocą której może ona przekazywać pacjentom najświeższe informacje o swojej ofercie medycznej. Tutaj warto wspomnieć, że za opracowanie i aktualizację treści na stronie WWW, odpowiada agencja Setlak PR, z którą przychodnia Panamedic nawiązała współpracę, co uważamy za świetne posunięcie.

Oprócz obsługi strony WWW, pod kontrolą Platformy iGabinet również sama komunikacja z pacjentami została wyniesiona na zupełnie inny poziom. Pacjenci mogą teraz o dowolnej porze sprawdzić wolne terminy przyjęć u wybranego specjalisty, a następnie samodzielnie umówić się na wizytę w najbardziej pasującym wszystkim terminie.

Platforma iGabinet przejęła także na siebie obowiązki w zakresie obsługi powiadomień pacjentów i specjalistów w ich ojczystym języku, w odpowiednim czasie samoistnie przypomina pacjentom o wizytach i gdy zachodzi taka potrzeba zaprasza ich na wizyty kontrolne, a w dniu urodzin złoży w imieniu przychodni życzenia wszystkim solenizantom. Wszystko wygodnie i całkowicie automatycznie.

Inne przykłady realizacji:

EstheGyn - klinika ginekologii estetycznej

EstheGyn - klinika ginekologii estetycznej

EstheGyn to pierwsza w Polsce klinika ginekologii estetycznej, a więc dziedzina medycyny z pogranicza ginekologii, chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w efekcie której kobiety są w stanie dokonać chirurgicznej korekty intymnych części ciała zgodnie z własnymi oczekiwaniami, potrzebami i wyobrażeniami.
Zimmed Centrum Ginekologiczno - Położnicze

Zimmed Centrum Ginekologiczno - Położnicze

Zimmed to sieć specjalistycznych gabinetów ginekologiczno-położniczych we Wrocławiu, które tworzy doświadczony zespół lekarzy klinicystów dysponujących najnowocześniejszym sprzętem medycznym. Inwestując w kolejne innowacje, właściciele zadecydowali o wdrożeniu Platformy iGabinet w pakiecie Premium.
Dr Joanna Krygowska-Zielińska - Praktyka Specjalistyczna

Dr Joanna Krygowska-Zielińska - Praktyka Specjalistyczna

Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ginekologia i Położnictwo to nowoczesna placówka dr n. med. Joanny Krygowskiej-Zielińskiej z Poznania, w której pacjentkom świadczone są specjalistyczne usługi z zakresu ginekologii i położnictwa, jak też opieka medyczna na najwyższym poziomie.
Golden Care Opieka Medyczna

Golden Care Opieka Medyczna

Centrum Medyczne Golden Care we Wrocławiu to nowoczesna placówka medyczna oferująca konsultacje kilkudziesięciu lekarzy specjalistów dla dzieci i dorosłych, opiekę nad noworodkiem, szeroki zakres badań laboratoryjnych i USG, unikatowe medyczne pakiety profilaktyczne i diagnostyczne, a także medyczny concierge.
Green Surgery London

Green Surgery London

Green Surgery to jedna z największych przychodni medycznych w Londynie, oferująca swoim pacjentom profesjonalną opiekę medyczną w dziedzinie stomatologii, ortodoncji, pediatrii, dermatologii, chirurgii, dietetyki, ortopedii i wielu innych.
Dr Jacek Szymański Specjalistyczna Prakytka Lekarska

Dr Jacek Szymański Specjalistyczna Prakytka Lekarska

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Jacka Szymańskiego już od 2002r. nieprzerwanie świadczy kompleksową opiekę ginekologiczną nad kobietą ciężarną.
Gabinet Ginekologiczny doktora Sławomira Sztenca

Gabinet Ginekologiczny doktora Sławomira Sztenca

Gabinet Lekarski ginekologa, dr n. med. Sławomira Sztenca znajduje się w Szubinie, niewielkiej miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim.
Centrum Zdrowia Medfemina

Centrum Zdrowia Medfemina

Centrum Zdrowia Medfemina to jedna z najnowocześniejszych placówek medycznych we Wrocławiu, specjalizująca się w ginekologii i położnictwie na światowym poziomie. Pacjentki Centrum mają dostęp do profesjonalnych badań w przyjaznych wnętrzach i zawsze miłej atmosferze.
Green Surgery Manchester

Green Surgery Manchester

Zielona Przychodnia to niewątpliwie jedna z największych przychodni medycznych w Manchesterze, oferująca swoim pacjentom profesjonalną opiekę medyczną w dziedzinie stomatologii, ortodoncji, pediatrii, dermatologii, chirurgii i wielu innych.

Promuj swoją markę i stronę WWW gabinetu!
Nie odsyłaj pacjentów do rejestracji w zewnętrznych serwisach.

Start  /  Możliwości  /  Realizacje  /  Opinie  /  Cennik  /  FAQ  /  Aktualności  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: