Pobierz broszurę w PDF

...gdy brakuje Ci czasu
na przeglądanie
strony WWW.

» Pobierz

Wypróbuj za darmo!

Poznaj wszystkie możliwości
najlepszego programu
do gabinetu!

» Wypróbuj

Złóż zamówienie!

Zamów iGabinet już dziś
w dogodnym pakiecie
instalacyjnym!

» Zamów

Oferta indywidualna

Zapytaj o indywidualną
ofertę dopasowaną
do Twoich potrzeb.

» Zapytaj

Oferty pracy

Naszym największym kapitałem są ludzie tworzący wyjątkowy zespół prawdziwych pasjonatów, w którym każdy jest wysoko wykwalifikowanym specjalistą w swojej dziedzinie. Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu oraz objęciem jednego z poniższych stanowisk, wówczas prosimy o kontakt.

Przedstawiciel Regionalny

Stanowisko dotyczy całej Polski i jest związane z lokalną dystrybucją Platformy iGabinet - oprogramowania działającego w chmurze, które obecnie dystrybuowane jest już na 3 kontynentach, a przez tysiące użytkowników uznawanego za najlepsze rozwiązanie zarządzania placówką.

Wymagania:
- wysoka kultura osobista oraz łatwość nawiązywania kontaktów
- umiejętność sprawnej organizacji pracy, pracowitość i systematyczność
- znajomość programów biurowych oraz sprawne posługiwanie się Internetem
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie nowych klientów oprogramowania z rodziny Platformy iGabinet
- aktywizacja rynku i podtrzymywanie istniejących relacji handlowych
- dbanie o wizerunek naszych produktów w punkcie sprzedaży
- realizowanie założonych planów sprzedaży
- raportowanie działań sprzedażowych

Co oferujemy:
- możliwość sprzedaży prestiżowego oprogramowania, wyznaczającego nowoczesne trendy od ponad 22 lat
- wyjątkowy system wynagrodzeń, gwarantujący wysoką prowizję i udział w dochodach od pozyskanych klientów
- fachowe szkolenie, a także wsparcie techniczne i sprzedażowe

Jeśli jesteś zainteresowany objęciem stanowiska przedstawiciela regionalnego, prosimy o kontakt.

Monitoruj rozwój swojej placówki
Zobacz wykresy prezentujące codzienną pracę gabinetu.

Start  /  Możliwości  /  Realizacje  /  Opinie  /  Cennik  /  FAQ  /  Aktualności  /  Kontakt